Ryczałam,potem jak 1D poszło zrobiłam wielką kałuże wody.Elin pobiegła za mną,a Ethan poszedł spać.:
-Ja nie mogę tak żyć.-Wykrzyknęłam do Elin.
-Mam pomysł.
-Jaki?Wybacz mu,że się..nie!
-Nie,nie.Zadzwonimy po chłopaków i idziemy na dyskotekę.
-Ale..co z Ethanem?
-Poradzi sobie,szybko idz pod prysznic i ubierz się :P
-Okej.Jak tam u ciebie i Zayna?
-Nic,na razie nic.A Niall i ty?
-Ale Ethan..
-Jaki Ethan..zdradził cię teraz ty też masz prawo.
-Nie mogę.
-Musisz...-I Elin wybiegła z pokoju niczym wiatr.
Poszłam pod prysznic.I nie miałam się w co ubrać,ale Elin pożyczyła mi spodenki z wysokim stanem,a sama ubrałam granatową bluzkę z napisem "LOVE" i wskoczyłam w białe martensy.Rozpuściłam długie blond włosy,które delikatnie pofalowałam.Do uszu włożyłam spirale.(Mam tunele) Umalowałam się tak jak zwykle-eylayner,cień w kolorze skóry,czarną maskarę i czerwoną szminkę,Elin uznała,że pięknie wyglądam,też wyglądała wspaniale.Czarne lity,Bluzka na ramiączka Guns 'n' Roses, i drugie spodenki z wysokim stanem.Pochwaliłam bo wyglądała cudnie.Chłopacy przyszli po nas.Wyszliśmy do klubu.:
-To co robimy?-Louis
-No chyba tańczymy.?-Elin
-Idę do baru co chcecie?-Niall
-Proponuje shake alkoholowy z bitą śmietaną.-Powiedziałam.
-Spoko,wszyscy to chcą?-Niall .
-Tak!-Odpowiedzieli prawie równo.
Wypiliśmy takie z dwa,więc już byliśmy trochę %.:
-Idziesz zatańczyć?-Nial do mnie.
-Wszyscy chodźmy-powiedziałam.
I wszyscy poszliśmy tańczyć.Harry z Lou,Niall ze mną,Zayn z Elin,a Liam nic nie pił tylko sms'ował do Daniell.Tak jak mówiłam byliśmy trochę % więc zaszaleliśmy,Zayn całował Elin,Niall mnie.A reszta siedziała i piła soczki.Nie zauważając znalazłam się w pokoju Nialla,nie mówiąc nic Elin,która pewnie się martwi...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz