Po tym jak zobaczyłam Zayna,oszalałam!Ciekawe czy była tam reszta.No nic wróciliśmy do mieszkanka,zamówiłam pizze.Nażarłam się,Elin nie chciała jeść,tylko siedziała w pokoju i darła morde.
-CICHO TAM!!
No nic chciała ze mną i z Ethanem zamieszkać to ma.O 01;08 poszłam spać,ale spałam w pokoju Ethana.Zawsze śpię w pokoju Elin i moim.Ale tak wyszło.Rano wstałam i ogarnęłam się miałam fajny pomysł jak spiknąć Elin i Zayna.Elin miała numer do Zayna.zadzwoniłam więc do niego i powiedziałam,ze Elin chce się z nim spotkać i,żeby przyszedł pod nasze mieszkanko.O 10;30.Jak powiedziałam tak się stało.Stałam w drzwiach,pokoju Elin i mojego.Stał pod oknem,z jej ulubionymi kwiatami.Słonecznikami.I zaczął śpiewać:
You should let me love you
Let me be the one to give you everything you want and need
Baby good love and protection
Make me your selection
Show you the way love's supposed to be
Baby you should let me love you, love you, love you, loooove you, Yeah.
-Zayn.ahhh
-Dasz się wyciągnąć na kawę.
- Dont cha wish your girlfriend was hot like me
Dont cha wish your girlfriend was a freak like me-zaśpiewałam dla żatrów.
A Elin rzuciła we mnie nowymi litami.Kiedy Ethan to usłyszał podszedł i mnie przestraszył zaczął całować.Zayn popatrzył na nas dziwnie.
-Oni tak zawsze..
-To co wyjdziesz na kawę..?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz