15 sierpnia 2012

Rozdział 1 "Londyn-marzenie każdej nastolatki." Perspektywa Sophie

Dziś my-Ja,Elin i Ethan.Wyjechaliśmy z Southampton do Londynu.Nie mogliśmy się doczekać już tego wyjazdu.Byliśmy tam o 23:02,zmęczeni podróżą od razu zasnęliśmy w naszym małym mieszkanku wynajmowanym w Londynie.Obudził mnie Ethan i dał mi buziaka.
-Fuuuuuuuuuuu,nie przy mnie!Fuuuuuuu.-Wykrzyknęła Elin.
-Nie musisz patrzeć.-Powiedział Ethan.
-Dobra trzeba się ogarnąć z nowym miejscem i z nowymi ludźmi.-Powiedziałam związując blond włosy.
Gdy skończyłam mówić każdy zaczął się ogarniać i robić.Ubraliśmy się i wyszliśmy w miasto.Z Elin obczaiłyśmy galerie handlową i pozwiedzaliśmy miasto.
-Dobra zrobiłam się naprawdę głodna-Powiedziała Elin.
-Zaraz głodomorze odwiedzimy KFC.-Ethan
-Spoko,kotku.-Powiedziałam.
-Jej.yyyy...chodźmy już.-Elin
Jak powiedziała już tam byliśmy.Najedzeni i wypchani Longerami wróciliśmy do mieszkanka z masą nowych rzeczy.Zaczęliśmy się rozpakowywać..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz