15 września 2012

Rozdział 15 "aha?" Sophie


#Sophie



Wstałam,umyłam,ubrałam i wyszłam do Nialla.:
-Siemka Niall.
-Cześć kochanie.-dał buziaka.
-Przepraszam,jestem Sophie.
-Ale..
-Żadnego ALE.To co doszło między nami.
-Ale ja cię kocham,nie możesz mnie zostawić..-popłakał się.
-Przepraszam-zaczęłam płakać.
-Ja też cię przepraszam.
-Ja nie mogę...my nie możemy być razem.
              Przepraszam-i wybiegłam.
Nie miałam siły.Upadłam w połowie drogi,leżałam i chyba zasnęłam.
Obudziłam się w mieszkaniu.Leżał koło mnie Ethan i głaskał mnie po poliku.Elin siedziała obok i 1D też.Niall też leżał obok mnie.Bałam się co pomyśli Ethan,ale już to wyjaśniliśmy.:
-Ah!-powiedziałam przeciągając się.
-Kochanie nic ci nie jest? 
-Ethan,wszystko dobrze.Co się stało?
-Przewróciłaś się.Znalazłem cię na ulicy.-powiedział Ethan.
Po chwili znowu zasnęłam.Obudziłam się o 3:00 w nocy. Poleżałam ze pół godziny.
Obudziłam Ethana:
-Kochanie?-powiedziałam
-Co?
-Tak myślałam wyjedźmy we 4,no wiesz-ja,ty,Elin i Zayn.
-A kiedy?
-Jutro,tak myśle.
-Spytaj się ich,ale kiedy.
-Dobra idź spać.Dobranoc.
-Dobranoc.
Usłyszałam śmiechy z naszego pokoju.(spałam w pokoju Ethana)
Była tam Elin i Zayn...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz