27 stycznia 2013

Rozdział 19 #Sophie




#Sophie


Elin mi wszystko opowiedziała.
Yey,bardzo sie cieszę.
Ma wielką szansę na zrobienie kariery,o której marzyła.
:)
A ja miałam dużo pomysłów na głowie,lecz bałam się o nich powiedzieć.
Dziś odkopałam mój stary notes,w którym zapisywałam teksty piosenek.
Elin mówi,że mam wielki talent w tym,i że ładnie śpiewam,ale to nieprawda.
Elin jest w domu z Zaynem.
Ethan w pracy.
A ja siedzę z gitarą na ulicy.
Postanowiłam grać i zaśpiewać stare i nowe teksty.
Dostałam burze braw.
I trochę kasy,miałam ochotę na shake'a.
Więc poszłam do MSC.
Wyszłam z shake'em truskawkowym + jakimiś shake'ami dla Zelin ( tak nazwałam ich )
Gitare zawiesiłam na plecach i poszłam do mieszkania.
Weszłam w złym momencie..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz