17 listopada 2012

Rozdziała 17 "El i Dan "

Wstałam rano,wzięłam ciepły prysznic i ubrałam moją sukienkę w kwiatki,podkolanówki i jakieś buty.
Weszłam do kuchni,tam czekali na mnie Elin i Ethan.
-Cześć,co dziś do jedzenia ? -zapytałam się całując Ethana w policzek.
-Specjalna jajecznica Elin.-odpowiedział Ethan.
-mmm..pycha !
-Dobra,jak chcecie jeść to rozłóżcie talerzyki i dajcie chleba i masła.
-Dobrze mamo ! - zaśmiał się pod nosem Ethan.
-Tylko bez takich ! -zagroziła łyżką Elin.
Za 5 minut zaczęliśmy jeść,po 2 skończyliśmy już jeść.
Ja z Elin umówiłyśmy się z Eleanor i Danielle.
Są naprawdę świetnymi koleżankami.!
Poszłyśmy potem oglądać buty.
Elin i ja wybrałyśmy sobie martensy.
Obie kupiłyśmy hot pink,lecz ja lakierowane
Eli matowe.
Potem poszłyśmy we 4 do mieszkania.Lou,Harry,Liam,Zayn i Niall już tam byli.
-Ethan ! Ethan ! -krzyczała Elin- Patrz jakie mamy wspaniałe buty !
-Hhahahah,Elin chodź na słówko.-powiedziałam
Elin ostatnio dziwnie się zachowywała jakby się..jakby się...zakochała !
Pamiętam to,zachowywałam się tak jak pierwszy raz spotkałam Ethana.
-Elin,ostatnio bardzo dziwnie się zachowujesz !
-hahahhahaha! -Elin śmiała się jak psychopatka
-Eli,ty się przypadkiem nie zakochałaś ?
-Nie,zwariowałaś ! -Krzyknęła
-Chodźmy już,bo na nas czekają.
Usiedliśmy wszyscy i Liam puścił jakiś film.
Była to jakaś komedia.
Była już godzina 20:00
więc Lou wpadł na pomysł,żebyśmy poszli na ''dyskotekę"
Miałyśmy z Elin tryliony ubrań.
Więc Ja,Elin,El i Dan poszłyśmy się przebrać.
Ja uczesałam koka,do uszu włożyłam spiralę.
Ubrałam spodenki z wysokim stanem,bluzkę z napisem : METAL
była różowa,taka pastelowo różowa.
I do tego podkolanówki i nowe martensy.
Elin ubrała lity,i małą czarną.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz